W sobotę wyjazdowy mecz w Wieluniu. Sokół zagra z WKS 1957

W sobotę o godz. 18:00 Sokół Aleksandrów zagra na wyjeździe z WKS 1957 Wieluń. To będzie mecz w ramach 32. kolejki Betcris Łódzkiej IV Ligi.

Nasz najbliższy rywal liczy się w walce o utrzymanie. Obecnie zajmuje 17 miejsce w lidze z 27. punktami. Sokół Aleksandrów jest ósmy i ma 53 oczka. W ostatniej kolejce WKS przegrał na wyjeździe z AKS SMS Łódź 0:1, gol wpadł w ostatnich minutach.

Sokół Aleksandrów tydzień temu w piątek zremisował bezbramkowo na własnym boisku ze Zjednoczonymi Stryków, a wcześniej doznał porażki na wyjeździe z Widzewem II Łódź. Faworytem sobotniego spotkania jest oczywiście nasza drużyna, ale rozgrywki mają to do siebie, że nie ma co kalkulować przed meczem. Przypomnijmy, że w rundzie jesiennej aleksandrowianie pokonali u siebie najbliższego rywala 4:1.

Sobotnie spotkanie z WKS 1957 Wieluń rozpocznie się o godz. 18:00 w Wieluniu. W ostatnim magazynie Betcris Łódzkiej IV Ligi można było podsumować ostatni weekend.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *