W sobotę Sokół zagra z liderem III ligi

W najbliższą sobotę o godz. 12:00 piłkarze Sokoła Aleksandrów rozegrają ostatni sparing w czasie przygotowań. Przeciwnikiem będzie lider III ligi gr. 2 KKS Kalisz. Mecz odbędzie się w Aleksandrowie.

Śmiało już można powiedzieć, że bardzo długie przygotowania do rundy rewanżowej dobiegają końca. Efektem tego będzie sobotni mecz i sprawdzian na tle trzecioligowca. Nasz najbliższy rywal walczy o awans, podobnie było w ubiegłym roku, jednak ostatecznie drużynie z Kalisza nie udało się wywalczyć mistrzostwa ligi. Sokół Aleksandrów to drużyna w porównaniu z ubiegłym rokiem bardzo przebudowana. Szkoleniowiec ma w składzie wielu młodych zawodników i liczy, że wiosna będzie tak samo dobra jak jesień. Wszystko tak naprawdę zweryfikuje boisko, a ostatni mecz kontrolny może dać obraz pierwszej jedenastki, która wyjdzie już za tydzień na ligowe spotkanie ze Zniczem Biała Piska.

Początkowo mecz z KKS Kalisz miał się odbyć na wyjeździe, jednak oba kluby w piątek podjęły decyzję, że zagrają w Aleksandrowie.

W Kaliszu mieliśmy grać na boisku trawiastym, jednak okazało się, że jest z nim problem. Pozostała jedynie możliwość gry na sztucznej płycie. Dogadaliśmy się ostatecznie, że zagramy na bocznym boisku trawiastym na naszym obiekcie – informuje sztab szkoleniowy.

To bardzo dobra informacja dla kibiców, którzy chcą obejrzeć drużynę w ostatnim meczu kontrolnym przed rozpoczynającymi się rozgrywkami. Zapraszamy w sobotę o godz. 12:00 na stadion im. Włodzimierza Smolarka w Aleksandrowie.

Które miejsce na koniec sezonu zajmie Sokół Aleksandrów w III lidze?

  • Nie będzie liderem, ale będzie w pierwszej piątce (57%, 125 Votes)
  • Wygra ligę! (25%, 54 Votes)
  • Będzie poniżej piątego miejsca, ale powyżej jedenastego (16%, 35 Votes)
  • Będzie poniżej dziesiątego miejsca (2%, 4 Votes)

Total Voters: 218

Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *