W sobotę Sokół zagra z AKS SMS Łódź

Powracają ligowe rozgrywki Betcris Łódzkiej IV Ligi. W sobotę o godz. 13:00 Sokół Aleksandrów zmierzy się z AKS SMS Łódź. Spotkanie odbędzie się na stadionie im. Włodzimierza Smolarka.

To będzie mecz 22. kolejki Betcris Łódzkiej IV Ligi. Tydzień temu wszyscy piłkarze grający w naszych rozgrywkach pauzowali. Powodem były złe warunki atmosferyczne, a 21. kolejka została przełożona na 3 maja. Najbliższym rywalem Sokoła będzie AKS SMS Łódź, drużyna mająca na koncie tyle samo punktów, co my – 42. Łodzianie zajmują czwarte miejsce, a my piąte.

W ubiegłym tygodniu zagraliśmy spotkanie kontrolne z Jutrzenką Drzewce, które zremisowaliśmy 2:2. Nie chcieliśmy robić zbyt długiej przerwy w grze. Mecz z AKS SMS miejmy nadzieję, że będzie stał na dobrym poziomie i kibice się nie zawiodą. Zagrają dwa zespoły z górnej części tabeli, które mają tyle samo punktów – zaznacza Radosław Koźlik, trener Sokoła.

AKS SMS w pierwszym meczu doznał porażki na własnym boisku z Orkanem Buczek 0:1. Przypomnijmy, że Sokół wygrał u siebie z Ceramiką Opoczno 1:0. Zachęcamy wszystkich kibiców do przyjścia na sobotnie spotkanie. Emocji na pewno nie zabraknie!

Jak wejść na mecz?
Wszystkich sympatyków zapraszamy serdecznie na sobotni mecz, który rozpocznie się o godz. 13:00 na stadionie im. Włodzimierza Smolarka. Wejście od ul. Mickiewicza. Koszt biletu to 12 zł. Kobiety, kibice niepełnosprawni i dzieci do lat 15 mają wejście za darmo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *