W sobotę przed własną publicznością z Bronią Radom. Kliknij i oglądaj!

W sobotę o godz. 13:00 Sokół Aleksandrów zagra na stadionie im. Włodzimierza Smolarka z Bronią Radom. Mecz można również obejrzeć w Sokół TV.

Drużyna Sokoła Aleksandrów po ostatnim wyjazdowym zwycięstwie z Mamrami Giżycko 2:1 jest w nieco lepszych nastrojach. To była druga ligowa wygrana, która odegrała bardzo ważną rolę. Okazuje się bowiem, że jeśli dwa ostatnie spotkania ułożą się po myśli Sokoła, który będzie gospodarzem, aleksandrowianie mogą zimę spędzić poza strefą spadkową. Wszystko jednak w głowach i nogach piłkarzy.

Nasz najbliższy rywal zajmuje 11. miejsce w tabeli i ma uzbierane 22 punkty. Broń w ostatnich dwóch kolejkach doznała dwóch porażek – z Ursusem Warszawa 0:4 (dom) i ze Świtem Nowy Dwór Maz. 0:3 (wyjazd).

Statystyki nie są najlepsze, jeśli chodzi o mecze Sokoła z Bronią. Ostatni raz wygraliśmy w sezonie 18/19 na wyjeździe 3:2. A ostatnie spotkanie zakończyło się porażką 0:1 na własnym boisku, tracąc gola w 90. minucie. Zobaczcie.

Trener Michał Bistuła prowadzi zespół od trzech ligowych spotkań. Mecz z Bronią Radom będzie jego setnym na poziomie III ligi. Drużynę prowadził w sześciu sezonach począwszy od 2013/14.

Zrobiłem pewne wyliczenie. 38 wygranych, 34 remisy i 27 porażek. W bramkach wygląda to następująco 121 zdobytych i 101 straconych. To ogromnie miłe uczucie i na pewno duży zaszczyt, zważywszy na to, że pierwszym trenerem Sokola był mój tata. Ojciec przede wszystkim jest też inicjatorem i jednym z założycieli Sokoła, dlatego tym bardziej ten klub jest mi tak bliski sercu. Pomimo wielu wydarzeń, bardzo pozytywnie oceniam ten czas, sport to sukcesy i porażki, ale też przede wszystkim ludzie, których spotkanych podczas tej drogi serdecznie pozdrawiam – zaznaczył Michał Bistuła, trener Sokoła Aleksandrów Łódzki.

JAK WEJŚĆ NA MECZ?

Kibice, którzy mają zamiar pojawić się na obiekcie im. Włodzimierza Smolarka i zobaczyć mecz, będą wpuszczani bramą od ul. Mickiewicza. Jednorazowy bilet wstępu kosztuje 12 zł. Kobiety i dzieci do lat 15 mają wstęp wolny.

CZY MECZ BĘDZIE W SOKÓŁ TV?

Sobotnie starcie Sokoła Aleksandrów można obejrzeć w Sokół TV. Link do transmisji zostanie opublikowany na kilkanaście minut przed meczem na oficjalnej stronie facebookowej Sokoła Aleksandrów.

Transmisję znajdziemy również bezpośrednio tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *