W sobotę półfinał Pucharu Polski z KS Kutno

W sobotę o godz. 10:30 Sokół Aleksandrów rozegra zaległe spotkanie w ramach półfinału Pucharu Polski grupy łódzkiej. Zmierzy się na własnym boisku z KS Kutno.

Piłkarze Sokoła jeszcze nie mogą wybrać się na zasłużony urlop, ponieważ zgodnie z zapowiedzią rozegrają zaległe spotkanie z KS Kutno. Jeszcze nie tak dawno oba zespoły rywalizowały ze sobą na poziomie III ligi, w tym sezonie grają w Betcris Łódzkiej IV Lidze. Sobotni mecz będzie jednak w ramach Pucharu Polski, grupy Łódź. Stawką jest awans do finału.

Przypomnijmy, że Sokół w ćwierćfinale zagrał Witonianką Witonia, którą pokonał na wyjeździe 6:0. KS Kutno wygrał z AKS SMS Łódź 2:1. W finale Pucharu Polski grupie Łódź zagra ŁKS II Łódź, który wygrał w półfinale z Borutą Zgierz 8:0. Trzecioligowcy czekają teraz na Sokół lub KS Kutno.

Ze względu na warunki atmosferyczne mecz zostanie rozegrany na sztucznej płycie. Bardzo dziękujemy pracownikom MOSiR za przygotowanie murawy do gry – powiedział Ireneusz Przybysz, kierownik Sokoła Aleksandrów.

Sobotni mecz z KS Kutno odbędzie się o godz. 10:30 na stadionie im. Włodzimierza Smolarka w Aleksandrowie. Koszt biletu: 5 zł. Kibiców prosimy, aby mecz oglądali w wyznaczonym miejscu, czyli nie wchodzili na teren boiska sztucznego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *