W sobotę mecz z ŁKS III Łódź. Sokół gra na wyjeździe

W sobotę o godz. 12:00 na stadionie w Łodzi przy ul. Minerskiej Sokół Aleksandrów rozegra 28. kolejkę Betcris Łódzkiej IV Ligi. Zmierzy się z ŁKS III Łódź.

Aleksandrowianie przystąpią do tego spotkania w roli faworyta. Wiosną wygrali wszystkie mecze i zajmują pozycję lidera. Celem jest powrót do III ligi. W ostatniej kolejce Sokół pokonał u siebie Szczerbiec Wolbórz, a łodzianie przegrali na wyjeździe z Orkanem Buczek 0:4. ŁKS ostatnie zwycięstwo odnotował w 21. kolejce, pokonując Szczerbiec Wolbórz.

Szkoleniowiec łodzian wielokrotnie podkreśla, że klub stawia na młodzież, jednak niektóre mecze mogły zakończyć się korzystnym wynikiem. Zabrakło doświadczenia. Sobotnie spotkanie na sztucznej płycie może być niezwykle emocjonujące. Zespół trenera Radosława Koźlika liczy na kolejne punkty, bo zdaje sobie sprawę, że za plecami są rezerwy Widzewa.

Sobotni mecz z ŁKS III Łódź odbędzie się w Łodzi przy ul. Minerskiej o godz. 12:00. Serdecznie zapraszamy. Zapraszamy również na magazyn Betcris Łódzkiej IV Ligi, podsumowujący 27. kolejkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *