W sobotę gramy przed własną publicznością

W sobotę o godz. 15:00 Sokół Aleksandrów zagra z WKS 1957 Wieluń. Mecz 13. kolejki Betcris Łódzkiej IV Ligi odbędzie się na stadionie im. Włodzimierza Smolarka w Aleksandrowie.

Beniaminek ligi zajmujący obecnie przedostatnie miejsce w tabeli będzie najbliższym rywalem Sokoła Aleksandrów. W ostatniej kolejce WKS Wieluń dość pechowo przegrał z AKS SMS Łódź. W pierwszej połowie czerwoną kartką ukarany został bramkarz AKS, a WKS nie wykorzystał karnego. W drugiej części gry łodzianie najpierw zdobyli gola z karnego, a dwie minuty później dołożyli kolejne trafienie.

WKS w tym sezonie odnotował tylko jedno zwycięstwo, trzy remisy i ma osiem porażek. Jednak nasi zawodnicy nie zamierzają lekceważyć rywala. Sokół będzie próbować się odbudować po dwóch porażkach z rzędu, najpierw z Widzewem II Łódź, a następnie w ostatnią sobotę ze Zjednoczonymi Stryków.

Aleksandrowianie zajmują szóste miejsce w tabeli, mając 20 punktów i niewielką stratę punktową do trzeciej pozycji. Widzew II i GKS Bełchatów to czołowe zespoły ligi. Łodzianie są liderem (34 pkt.), a bełchatowianie wiceliderem (33 pkt.).

Jak wejść na mecz?

Wszystkich sympatyków zapraszamy serdecznie na sobotni mecz, który rozpocznie się o godz. 15:00 na stadionie im. Włodzimierza Smolarka. Wejście od ul. Mickiewicza. Koszt biletu to 12 zł. Kobiety, kibice niepełnosprawni i dzieci do lat 15 mają wejście za darmo.