W sobotę derby powiatu zgierskiego. Sokół gra u siebie z Borutą Zgierz

W sobotę o godz. 15:00 odbędzie się 31. kolejka Betcris Łódzkiej IV Ligi. Sokół Aleksandrów zagra u siebie z Borutą Zgierz.

Przed drużyną trenera Radosława Koźlika kolejny rywal w walce o mistrzostwo. Sokół Aleksandrów podejmie Borutę Zgierz. Nasz najbliższy rywal w ostatnich dwóch kolejkach przegrał z Orkanem Buczek 1:5 i Widzewem II Łódź 0:4. Boruta nadal gra o pozostanie w lidze, natomiast Sokół nie może pozwolić sobie na stratę punktów. Dodatkowych emocji na pewno doda fakt, że trenerem naszych rywali jest Łukasz Wijata, który był szkoleniowcem Sokoła, a nasz trener Radosław Koźlik prowadzić w przeszłości klub ze Zgierza.

Do każdego rywala podchodzimy z szacunkiem. Nie ma łatwych meczów, przekonaliśmy się o tym wielokrotnie. Jesteśmy gotowi do gry i liczymy na kolejną wygraną – zaznacza Radosław Koźlik, trener Sokoła Aleksandrów.

Sobotni mecz z Borutą Zgierz odbędzie się o godz. 15:00 na stadionie im. Włodzimierza Smolarka w Aleksandrowie. Uwaga, wejście na mecz jest tylko i wyłącznie od ulicy Mickiewicza.

Zapraszamy na podsumowanie ostatniej kolejki Betcris Łódzkiej IV ligi w najnowszym magazynie.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *