W Aleksandrowie wielki mecz! Dawny Sokół zagra na 25-lecie klubu!

Obchody 25-lecia Towarzystwa Sportowego “Sokół” Aleksandrów Łódzki zaplanowane są na 24 września. Na boisku zobaczymy piłkarzy z dawnych lat!

To będzie niewątpliwe historyczna chwila dla klubu i wszystkich związanych z Sokołem Aleksandrów. Obchody 25-lecia zaplanowane są na niedzielę 24 września. Najpierw odbędzie się mecz Sokoła Aleksandrów ze Zjednoczonymi Stryków w Betcris Łódzkiej IV Lidze, a następnie na boisku zobaczymy byłych piłkarzy klubu. Na murawie zagrają zawodnicy, którzy w ostatnich 25 latach zasłużyli się dla drużyny.

Chcemy m.in. w ten sposób uczcić 25-lecie klubu. Po dwóch meczach odbędą się uroczystości, podczas których dokonamy odznaczeń. Zaprezentujemy także naszą młodzież. Pamiętajmy, że Sokół Aleksandrów to nie tylko piłka nożna, ale również sekcja karate, dlatego nie zabraknie przedstawicieli tego sportu. Już teraz warto zarezerwować sobie czas, bo z nami nie będziecie się nudzić – zaznacza Dariusz Szulc, prezes T.S. “Sokół” Aleksandrów Łódzki.

Obchody 25-lecia klubu to także okazja na to, by wspólnie spotkać się z byłymi piłkarzami, trenerami czy działaczami. Kibice będą mieli okazję powspominać dawne czasy. Dobrze pamiętamy stary obiekt MOSiR, na którym tworzyła się historia. Będzie co wspominać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *