Utrzymać przewagę punktową-zapowiedź meczu z Victorią Sulejówek

W sobotę drużyna Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki rozegra kolejne spotkanie w ramach 15. kolejki III ligi z Victorią Sulejówek.

Podopiecznych trenera Majaka czeka kolejny wyjazd. Tym razem do Sulejówka. Drużyna gospodarzy aktualnie plasuje się na 14. miejscu w tabeli z dorobkiem 14. punktów. Co ciekawe w ostatnich pięciu spotkaniach drużynie Victorii Sulejówek udało się zdobyć jedynie 4. punkty zwyciężając z Legionovią Legionowo, a także remisując bezbramkowo z Unią Skierniewice 0:0. Patrząc na tabelę gospodarzy nie można uznać za faworytów, lecz z pewnością będą walczyć do końca próbując utrzymać się przed strefą spadkową. Warto również zaznaczyć, że Victoria Sulejówek zdołała już w tym sezonie urwać punkty drużynom z górnej części tabeli.

Sokół KONSPORT Aleksandrów Łódzki w przeciwieństwie do swojego rywala wciąż utrzymuje wysoką formę znajdując się na pozycji lidera z 3. punktową przewagą nad goniącą ich w tabeli drużyną Lechii Tomaszów Mazowiecki. Aleksandrowianie nie mogą jednak pozwolić sobie na błędy w końcowej fazie rundy jesiennej, jeśli chcą utrzymać fotel lidera III ligi. Zielono-biali mają świetny bilans zbierając dotychczas 35. punktów. Równie imponująco wygląda statystyka rozegranych meczów na wyjeździe. W sześciu spotkaniach w roli gości Sokół KONSPORT pięciokrotnie triumfował i tylko raz zremisował z drużyną Pelikana Łowicz. Przystępując do sobotniego meczu Aleksandrowianie z pewnością myślą jedynie o zwycięstwie i utrzymaniu dobrej formy do końca rundy. 

W przypadku porażki zespół Sokoła KONSPORT mogą stracić przewagę punktową i dzielić lidera z wcześniej wspomnianą Lechią Tomaszów Mazowiecki, jeśli ci zdołają wygrać swoje spotkanie z Ursusem Warszawa będącą w tabeli tuż za plecami dzisiejszego przeciwnika zielono-białych, Victorią Sulejówek.

 

III Liga – Grupa I15. Kolejka

sob., 3 lis 2018 – 18:00 godz.

Victoria Sulejówek-Sokół KONSPORT Aleksandrów Łódzki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *