Udana inauguracja sezonu. Sokół Aleksandrów pokonał GKS Wikielec 3:1

Udanie rozpoczęli rozgrywki piłkarze Sokoła Aleksandrów Łódzki, pokonując na stadionie im. Włodzimierza Smolarka GKS Wikielec 3:1 (0:0).

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo, a w drugiej zobaczyliśmy cztery gole. Najpierw w 50. minucie po świetnej akcji bramkę zdobył nasz nowy zawodnik Dawid Przezak, następnie sześć minut później podwyższył Artur Gieraga. W 72. minucie GKS wykorzystał karnego, Bartosza Kanieckiego pokonał Michał Bartkowski. W doliczonym czasie gry cieszyliśmy się z gola kolejnego debiutanta Jakuba Bartosińskiego.

Zapraszamy na skrót meczu i wypowiedź trenera Dawida Kroczka.

Sokół Aleksandrów – GKS Wikielec 3:1 (0:0)
Bramki: 50. Dawid Przezak, 56. Artur Gieraga, 90. Jakub Bartosiński – 72. Michał Bartkowski (karny).

Skład Sokoła: Kaniecki – Nowacki (70. Lis), Gieraga, Woźniczak, Szarpak – Pióro (46. Wolinowski), Bogołębski, Witasiak (80. Bartosiński), Dziuba – Sołtysiński (70. Maschera), Przezak.

Partnerem transmisji była firma ubezpieczeniowa “Mati”, która swoją siedzibę ma w Aleksandrowie Łódzkim przy ul. Konopnickiej 2 oraz Ozorkowie przy ul. Wyszyńskiego 11. Numery telefonów: 502 517 659, 509 158 240, 728 145 436.

Jak Twoim zdaniem drużyna zaprezentowała się w meczu z GKS Wikielec?

• Zagrali poprawnie, byli bardziej doświadczeni i wygrali (70%, 40 Votes)