Trzy punkty zostają w Aleksandrowie. Sokół pokonał Ceramikę

Sokół Aleksandrów w ramach 25. kolejki Betcris Łódzkiej IV Ligi pokonał Ceramikę Opoczno 2:1 (0:1). Oddaj głos na gola naszego piłkarza!

Piłkarze Sokoła zagrali z jedną z lepszych drużyn Betcris Łódzkiej IV Ligi. Nie był to łatwy mecz, już w 18. minucie Paweł Kowalczyk wypracował sobie akcję na gola, przebiegając 40-metrowy odcinek i pokonując Miłosza Rogalewicza. Aleksandrowianie wrócili do gry w 63. minucie, kiedy po asyście Igora Wieczorka Oleksii Naidyhak doprowadził do wyrównania. Niespełna dziesięć minut później w polu karnym faulowany był Dariusz Gmosiński. Jardel Muniz Cruz przy wykonanym karnym nie potrzebował rozpędzić się w stronę piłki, by oddać strzał. Kibicom jak i kolegom z drużyny dał dreszczyk emocji, zdobywać w niecodzienny sposób zwycięskiego gola. Sokół pokonał Ceramikę 2:1. Warto zaznaczyć, że w zespole gości zobaczyliśmy wychowanka naszego klubu Dominika Pecynę.

Trzeba pogratulować drużynie wyniku. Jak widać, mamy mocne głowy, jesteśmy mentalnie poukładani. Daliśmy również dobre zmiany, które przyniosły korzystny wynik. Cieszę się, że drużyna potrafi w trudnych sytuacjach odpowiednio zareagować. To bardzo ważne w piłce. Odnotowaliśmy kolejną ważną wygraną. Zmiennicy wykazali się znakomicie. Wspólnie cieszymy się z trzech zdobytych punktów – powiedział Radosław Koźlik, trener Sokoła Aleksandrów.

Sokół Aleksandrów – Ceramika Opoczno 2:1 (0:1)
Bramki: 63. Naidyshak, 74. Jardel Muniz Cruz (karny) – 18. Kowalczyk.

Sokół: Rogalewicz – Dziuba, Bierżyński, Woźniczak, Kania (10. Filipiak) – Trenkner (64. Wieczorek), Chojecki, Wolinowski, Naidyshak, Gmosiński – Jardel (80. Soucek).

OLEKSII NAIDYSHAK NOMINOWANY!

Oddaj głos na gola naszego piłkarza. Oleksii Naidyshak otrzymał nominację w magazynie Betcris Łódzkiej IV Ligi. Jak głosować? Wystarczy kliknąć tutaj –> Oddaj głos i zostawić “Haha” pod nominacją. Cały magazyn podsumowujący 24. kolejkę obejrzymy poniżej.