Trzy punkty Sokoła. Wygrana z WKS 1957 Wieluń

Piłkarze Sokoła Aleksandrów pokonali na wyjeździe WKS 1957 Wieluń 6:0. To był mecz w ramach 32. kolejki Betcris Łódzkiej IV Ligi.

Nasza drużyna pojechała do Wielunia z myślą o wygranej. Po porażce z Widzewem oraz remisie ze Zjednoczonymi piłkarze trenera Radosława Koźlika zatęsknili za zwycięstwem. Mecz rozpoczął się dobrze, bo już w 8. minucie Sokół prowadził po golu Marcina Pękały. Piłkarz podwyższył dwanaście minut później i do przerwy aleksandrowianie prowadzili 2:0.

W drugiej połowie, a dokładnie w 54. minucie Michał Wolinowski cieszył się z gola. W 69. minucie było już 4:0 po bramce Igora Kani, w ostatnich minutach po golu dołożyli: Michał Wolinowski i Aleksander Jończyk. Sokół odnotował wysoką wygraną.

Kolejny mecz w ramach 33. kolejki odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 17:00 w Aleksandrowie. Sokół zagra ze Stalą Niewiadów.

WKS 1957 Wieluń – Sokół Aleksandrów 0:6 (0:2)
Bramki: 8 i 20. Pękała, 56 i 89. Wolinowski, 69. Kania, 90. Jończyk.

Sokół: Rogalewicz – Rzeźniczak (72. Dybała), Pawlikowski, Ślęzak, Kania, Pękała (68. Zagajewski), Wolinowski, Wieczorek (65. Jończyk), Dziuba (46. Damazer), Naidyshak, Horoszkiewicz (60. Gmosiński).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *