Trzy punkty i trzy gole zdobyte

Piłkarze Sokoła Aleksandrów pokonali na wyjeździe LKS Kwiatkowice 3:1. To była 10. kolejka Betcris Łódzkiej IV Ligi.

LKS swoje mecze na własnym boisku rozgrywa w niedzielę. Aleksandrowianie mieli bardzo blisko do przeciwnika, ponieważ obiekt w Kwiatkowicach znajduje się ok. 20 min drogi autem od stadionu przy ul. 11 Listopada 98.

Do przerwy aleksandrowianie wygrywali 1:0, w drugiej połowie wpadło nieco więcej goli. W 66. minucie Krystian Ślęzak zdobył drugą bramkę, później wpadł samobój. W doliczonym czasie gry wynik ustalił Michał Góral. Sokół wygrał 3:1.

Teraz przed piłkarzami przygotowania do niezwykle prestiżowego meczu z Widzewem II Łódź, który odbędzie się w sobotę na stadionie im. Włodzimierza Smolarka. Klub przeprowadzi pierwszą w tym sezonie transmisję.

LKS Kwiatkowice – Sokół Aleksandrów 1:3 (0:1)

Bramki: 78. Pawlak (samobójcza) – 32. Ślęzak, 66. Ślęzak, 90+4. Góral.

Sokół: Rogalewicz, Pawlak, Bierżyński, Woźniczak, Madejski, Pękała (78. Jacuński), Wolinowski, Jończyk (71. Pawlikowski), Kania (68. Gmosiński), Dziuba (75. Góral), Ślęzak.