Trzy gole Sokoła. Wygrana przed startem ligi

W sobotę piłkarze Sokoła pokonali Włókniarz Zelów 3-0 (1-0). To był ostatni sparing w czasie przygotowań. Drużyna już jest gotowa do startu ligi.

Rywalem Sokoła Aleksandrów był Włókniarz Zelów, który na co dzień występuje w IV lidze. Sokół wygrał 3-0. W 25. minucie Michał Góral zdobył pierwszego gola, w drugiej połowie podwyższył Kuba Bartosiński, w końcowej fazie spotkania zobaczyliśmy jeszcze jednego gola strzelonego przez Mateusza Wodzińskiego.

W najbliższą sobotę o godz. 12:00 aleksandrowianie zagrają u siebie z Pelikanem Łowicz. Jeśli pogoda nie pokrzyżuje planów, to mecz odbędzie się w Aleksandrowie. To będzie zaległe spotkanie z rundy jesiennej.

Przed piłkarzami ostatni tydzień przygotowań do rozpoczęcia ligowych rozgrywek. W poniedziałek przed treningiem odbędzie się sesja zdjęciowa. Później przyjdzie czas, by kibice poznali kadrę na rundę rewanżową. Niewykluczone, że dojdzie jeszcze do niespodzianki.

Sokół Aleksandrów – Włókniarz Zelów 3-0 (1-0)
Bramki: 25. Michał Góral, 60. Jakub Bartosiński, 86. Mateusz Wodziński.

Pierwsza jedenastka bez podziału na pozycje: Kowalski, Bartosiński, Wojciechowski, Król, Pękała, Zagórski, Kobiera, Lis, Maćczak, Kania, Góral.

Rezerwowi: Polit, Kmita, Wodziński, Tazbir, Dubenkov, Dydak, Jończyk.