Trzecia wygrana Sokoła

W sobotę piłkarze Sokoła Aleksandrów pokonali Zryw Wygodę 3:0. To było trzecie zwycięstwo z rzędu.

Dobrą passę mają zawodnicy trenera Radosława Koźlika, wygrali trzeci mecz z rzędu. Pierwszy gol wpadł w 25. minucie strzelony przez kapitana zespołu Przemysława Woźniczaka. W 52. minucie Igor Kania podwyższył, a niespełna za kwadrans wpadł kolejny gol strzelony przez Aleksandra Jończyka. Dwóch wychowanków Sokoła odnotowało bramkę, warto również dodać, że debiut w pierwszej drużynie odnotował inny wychowanek Dawid Dybała. To piłkarz z rocznika 2005 prowadzonego wcześniej przez Kamila Kmiecia, obecnie asystenta trenera pierwszej drużyny.

Trzecia wygrana z rzędu pozwoliła Sokołowi znaleźć się w górnej części tabeli. Następny mecz ze Skalnikiem Sulejów 3 września na własnym boisku.

Zryw Wygoda – Sokół Aleksandrów 0:3 (0:1)
Bramki: 25. Woźniczak, 52. Kania, 65. Jończyk.

Sokół bez podziału na pozycję: Rogalewicz – Pawlak, Gmosiński (67. Wieczorek), Bierżyński, Ślęzak (75. Dela), Pękała (63. Dziuba 80. Rzeźniczak), Horoszkiewicz (28. Jończyk), Wolinowski, Woźniczak, Kania, Madejski (85. Dybała).