Trzech nowych zawodników związało się z klubem

Adrian Marcioch, Daniel Kmak oraz Dawid Sarafiński będą reprezentować barwy Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki w zbliżającej się rundzie wiosennej. Cała trójka trenowała z drużyną praktycznie od początku zimowych przygotowań.

Adrian Marcioch rozpoczynał swoją piłkarską karierę w Włókniarzu Moszczenica, a następnie występował m.in w SMS-ie Łódź (rozgrywki Centralnej Ligi Juniorów), Jutrzence Warta oraz ostatnio w IV-ligowym Sand Busie Kutno. W minionej rundzie, napastnik zagrał 14 spotkań, zdobywając przy tym pięć bramek. Zawodnik dołączył do zespołu na zasadzie półrocznego wypożyczenia.

Daniel Kmak reprezentował głównie kluby z niższych lig, a w swoim CV ma zapisane takie zespoły jak Orzeł Wojnarowa, Michałowianka Michałowice, Halniak Maków Podhalański, Kalwiaranka Kalwaria, Sosnowianka Stanisław, a ostatnio trzecioligowy JKS Jarosław. W ostatnim roku spędzonym na boiskach III ligi grupy IV, napastnik strzelił sześć goli w trzydziestu występach.  W pięciu sparigach rozegranych przez Sokół tej zimy, 27-latek zdobył cztery gole. Gracz związał się  klubem do końca sezonu.

Dawid Sarafiński to 25-letni wychowanek Łódzkiego Klubu Sportowego w którym spędził większość swojej dotychczasowej kariery. W zespole biało-czerwono-białych miał okazję również występować na zapleczu ekstraklasy. W sezonie 2012/2013 rozegrał trzynaście spotkań w I lidze. Ostatnio na boiskach Łódzkiej Klasy Okręgowej bronił barw Górnika Łęczyca. Razem z Sebastianem Radzio z Andrespolii Wiśniowa Góra był najlepszym strzelcem minionej rundy z dorobkiem 22 bramek. Może występować zarówno na boku pomocy, jak i na pozycji ofensywnego pomocnika. W klubie pozostanie przynajmniej do końca sezonu.

Witamy w klubie panowie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *