Trzech graczy na dłużej w Sokole

Rozmowy z zawodnikami, którzy reprezentowali pierwszą drużynę nadal trwają. W czwartek kolejnych trzech zawodników wyraziło chęć pozostania w klubie.

W zbliżających się rozgrywkach w kadrze pierwszej drużyny zobaczymy Dawida Sarafińskiego, Łukasza Chojeckiego i Mateusza Szymańskiego. Pierwszy dołączył do Sokoła zimą i zaliczył 14 występów, zdobywając przy tym jedną bramkę. Drugi zaś w Aleksandrowie jest już od czterech sezonów, a w ostatnich rozgrywkach zagrał w 26 meczach, strzelił 4 bramki i zanotował 6 asyst. Tymczasem Mateusz, który również pojawił się w klubie zimą dopiero zaliczył pierwsze szlify w pierwszym zespole, a trener Piotr Kupka dał mu szansę gry trzykrotnie.

Na tą chwilę umowy z Sokołem poza wyżej wymienioną trójką przedłużyli również Aleksander ŚlęzakDamian PawlakDamian KneraDominik Głowiński, Dominik PecynaJakub Szarpak, Krzysztof SutPrzemysław Woźniczak oraz Tomasz Bogołębski.

Piłkarze pojawią się na pierwszym treningu 9 lipca. Niewykluczone, że do tego czasu jeszcze jacyś zawodnicy z kadry poprzedniego sezonu przedłużą swoje umowy. Do drużyny prowadzonej przez Sławomira Majaka dołączą jeszcze gracze, którzy przekonają do siebie szkoleniowca podczas otwartych testów oraz inni zawodnicy z którymi są prowadzone rozmowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *