Trenerzy na konferencji szkoleniowej

W Łodzi na stadionie im. Władysława Króla odbyła się konferencja szkoleniowa, zorganizowana przez Łódzki Związek Piłki Nożnej. Nasz klub reprezentowało dwóch trenerów.

Wśród prelegentów znalazł się Marcin Włodarski, który w maju ze swoimi podopiecznymi dotarł do półfinału rozgrywanych na Węgrzech mistrzostw Europy U-17. Opiekun kadry młodzieżowej zaprezentował model gry swojego zespołu w fazie atakowania oraz w przejściu do obrony. Uczestniczy zobaczyli również zajęcia praktyczne poprowadzone przez trenerów: Dariusza Nawrockiego z AKS SMS Łódź oraz Bogdana Jóźwiaka z GKS Bełchatów. Nasz klub reprezentowany był przez szkoleniowców: Tomasza Bogdańskiego i Damiana Ostrowskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *