Trener Radosław Koźlik: “Rezerwowi dają jakość…”

Wygrana Sokoła w Strykowie pozwoliła utrzymać drużynie czteropunktową przewagę nad Widzewem II Łódź. Trwa walka o awans!

Spotkanie ze Zjednoczonymi Stryków nie należało do łatwych. Mimo wszystko drużyna poradziła sobie całkiem dobrze, co zresztą mogliśmy zaobserwować podczas wcześniejszych meczów. Do każdego rywala trzeba podejść z respektem, bo niektóre mecze w Betcris Łódzkiej IV Lidze są szalone.

To było bardzo trudne spotkanie, graliśmy w sporym osłabieniu. Kilku zawodników nie mogło zagrać, dlatego jestem podwójnie zadowolony z piłkarzy, których ich zastąpili. Szkoda, że nie wykorzystaliśmy sytuacji, po których powinniśmy zdobyć gola. Przebieg meczu byłby dla nas łatwiejszy. Najważniejsze jednak, że dwie bramki dały nam trzy punkty. Mamy świadomość tego, że nasi rywale również wygrywają, jednak skupiamy się tylko i wyłącznie na sobie. Wykonaliśmy swoją pracę, mamy kolejną wygraną. Po raz kolejny muszę pogratulować drużynie. Spełnili założenia, czyli mamy kolejne trzy punkty – powiedział Radosław Koźlik, trener Sokoła Aleksandrów.

Trzeba przyznać, że Sokół stworzył zespół godny gry na najwyższym poziomie. Dowodem na to jest bardzo dobra dyspozycja, drużyna wiosną odnotowała komplet zwycięstw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *