Trener Dawid Kroczek: “Trzy najbliższe mecze są dla nas bardzo ważne”

Sokół Aleksandrów zakończył rywalizację w Pucharze Polski w półfinale. Po odpadnięciu w meczu z ŁKS II Łódź, aleksandrowianie skupiają się teraz tylko i wyłącznie na ligowych rozgrywkach. Szkoleniowiec podkreśla, że bardzo ważne będą trzy najbliższe mecze.

W spotkaniu pucharowym daliśmy odpocząć kilku podstawowym zawodnikom i tym samym dać szansę tym, którzy w ostatnim czasie grali mniej. Niestety pierwsza połowa w naszym wykonaniu była słaba i ŁKS zasłużenie prowadził 2:0. W drugiej części spotkania gospodarze podwyższyli na 3:0. Mimo tego, że zdobyliśmy dwie bramki nie udało nam się doprowadzić do remisu i tym samym odpadliśmy z dalszej rywalizacji. Najważniejsze dla nas teraz są trzy najbliższe mecze, w których musimy zagrać odpowiedzialnie i konsekwencje, a przede wszystkim z dużą determinacją zdobycia trzech punktów w każdym spotkaniu – powiedział Dawid Kroczek, trener Sokoła Aleksandrów Łódzki.

W najbliższą sobotę o godz. 13:00 na stadionie im. Włodzimierza Smolarka, Sokół Aleksandrów zmierzy się z KS Kutno. Mecz odbędzie się bez udziału publiczności, ale będzie można go obejrzeć w Sokół TV.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *