Trener Dawid Kroczek: Moi piłkarze wzorowo wykonali pracę

Szkoleniowiec Sokoła Aleksandrów po sobotnim zwycięstwie z Pogonią Grodzisk Maz. jest zadowolony z drużyny. Po 5. kolejkach aleksandrowianie są wiceliderem tabeli, do tej pory nie przegrali ligowego spotkania.

Dziś rozegraliśmy bardzo ciężki mecz z wymagającym przeciwnikiem. U naszych zawodników widać było trudy poprzednich spotkań, między innymi środowego meczu z Lechią. Od pierwszej minuty oba zespoły stworzyły dobre sytuacje, by zdobyć bramkę. W drugiej połowie po świetnym podaniu Dominika Pecyny, Dawid Przezak wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem. Po doprowadzeniu przez gospodarzy do remisu, dokonaliśmy kilku zmian. Muszę pochwalić zmienników, ponieważ w znaczący sposób wpłynęli na jakość naszej gry i przyczynili się do strzelenia dwóch bramek. Oskar Pióro zaliczył dwie asysty. Za nami bardzo ciężki tydzień, jesteśmy zadowoleni z wykonanej pracy i od poniedziałku skupiamy się nad przygotowaniem do meczu ze Świtem. Brawa dla zawodników, wykonali swoją pracę wzorowo – zaznacza Dawid Kroczek, trener Sokoła Aleksandrów Łódzki

Mecz ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki odbędzie się a najbliższą sobotę o godz. 17:00 na stadionie im. Włodzimierza Smolarka w Aleksandrowie. To niewątpliwie szlagier kolejki. Zmierzą się dwa najlepsze zespoły ligi.