Trener Dawid Kroczek: Czekamy na dobre informacje

Szkoleniowiec Sokoła Aleksandrów był we wtorek gościem Loży Sportowej, programu realizowanego przez Telewizję Aleksandrów Łódzki. Dawid Kroczek wyraził swoją opinię związaną z dalszą częścią rozgrywek. Nie zabrakło również zdania Jakuba Szarpaka, Dominika Pecyny i Krzysztofa Szabeli.

To była godzinna dyskusja na temat obecnej sytuacji związanej m.in. z koronawirusem. Wielką niewiadomą jest dalsze dokończenie rozgrywek. Jeśli będzie taka potrzeba, to w jakiej formie je zakończyć? Czy sezon ma być nieuznany? A może pierwsza drużyna tabeli powinna awansować do II ligi?

Piłkarze Sokoła Jakub Szarpak i Dominik Pecyna odnieśli się do zaistniałej sytuacji. Podkreślili, że na co dzień trenują w domu, jednak takie podtrzymywanie formy na dłuższą metę nie wystarczy. Trener grup młodzieżowych w Sokole Aleksandrów Krzysztof Szabela martwi się o młodych piłkarzy, którzy przestali trenować.

Padło również wyzwanie dla młodzieży, niebawem zostanie ogłoszone na naszej stronie internetowej oraz facebooku. Do wygrania koszulka pierwszej drużyny. Sprawdzimy, ile żonglerek w domu jest w stanie zrobić młodzież Sokoła Aleksandrów. Szczegóły wkrótce.

Zapraszamy na całą rozmowę

Loża Sportowa na żywo

Wspólnie z trenerem Towarzystwo Sportowe "Sokół" Aleksandrów Łódzki Dawidem Kroczkiem rozmawiamy o obecnej sytuacji nie tylko w klubie, ale i świecie. Piłkarze Jakub Szarpak i Dominik Pecyna o treningach w domu. Trener grup młodzieżowych Krzysztof Szabela o młodych zawodnikach.#Zostańwdomu #LożaSportowa #Koronawirus

Opublikowany przez Michał Kiński blog Wtorek, 24 marca 2020

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *