Tomasz Bogołębski wraca do treningów

Na wtorkowym treningu po raz pierwszy w tym roku zamelduje się pomocnik Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki – Tomasz Bogołębski.

25-latek był kluczową postacią w talii trenera Piotra Kupki w rundzie jesiennej. Jak już tylko doszedł do siebie po kontuzji doznanej jeszcze w Pelikanie Łowicz, pomocnik praktycznie nie rozstawał się z pierwszą jedenastką, a w ostatnim półroczu zaliczył trzynaście występów na III-ligowych boiskach.

Końcówka roku nie była jednak szczęśliwa dla naszego zawodnika, który musiał zmagać się z wirusem mononukleozy. Na szczęście problemy zdrowotne są już daleko za Tomkiem i mamy nadzieję, że szybko powróci do optymalnej dyspozycji i ponownie będzie bardzo ważnym graczem drużyny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *