Tomasz Bogołębski kolejnym wzmocnieniem

Trzecim nowym zawodnikiem, który wzmocni szeregi Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki będzie Tomasz Bogołębski.

Tomasz Bogołębski to wychowanek łódzkiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego. Właśnie w SMS-ie zawodnik zadebiutował w rozgrywkach III-ligowych, a miało to miejsce w sezonie 2010/11. Niedługo potem, gdyż rok później, pomocnik postanowił opuścić szeregi łódzkiej drużyny i przeniósł się do Mszczonowianki Mszczonów.

W tej ekipie 25-latek spędził dwa lata, aby na pół roku przenieść się do Zawiszy Rzgów, a wiosną 2015 roku dołączyć do Neru Poddębice, z którym udało mu się wywalczyć awans do III ligi łódzko-mazowieckiej.

W Nerze jednak długo miejsca nie zagrzał, gdyż już wiosną 2016 roku przeniósł się do Warty Sieradz, prowadzonej co ciekawe przez obecnego trenera Sokoła, Piotra Kupkę. Za sprawą reformy rozgrywek, Warta musiała pożegnać się z trzecią ligą, a sam zawodnik postanowił poszukać sobie nowego pracodawcy.

Miniony w sezon, środkowy pomocnik spędził w naszym ligowym rywalu, a mianowicie Pelikanie Łowicz. W barwach biało-zielonych zanotował dwadzieścia cztery mecze. Byłoby ich zapewne więcej, gdyby nie kontuzja, której nabawił się w końcówce sezonu. Wyeliminowała zawodnika z gry na miesiąc przed zakończeniem sezonu.

Liczymy na wiele udanych występów w naszej drużynie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *