To był “Wysoki lot Sokoła”. Za nami wspaniały turniej halowy!

W niedzielę w hali Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Aleksandrowie odbył się turniej piłki nożnej rocznika 2013. Zawody wygrał zespół gospodarzy.

Trzeba przyznać, że takie turnieje warto organizować, bo emocje przeżywają nie tylko młodzi piłkarze, ale również trenerzy i rodzice. Hala została zapełniona przez wiernych kibiców zawodników urodzonych w 2013 roku i młodszych. To był jeden z trzech turniejów pod hasłem: “Wysoki Lot Sokoła” w ramach programu “Mikro Granty”, którego operatorem jest Fundacja “Orły Sportu”. Zagrało osiem drużyn.

Klasyfikacja i najlepszy zawodnik drużyny:
1. Sokół II Aleksandrów – Julek Calak
2. Jagiellonia Tuszyn – Maksymilian Bednarek
3. Sokół Aleksandrów – Kuba Przygoda
4. Boruta Zgierz – Juliusz Jodełka
5. Włókniarz Pabianice – Szymon Pietrzak
6. Róża Kutno – Antek Smakowski
7. Akademia Piłkarska Reissa Turek – Marcel Robaszek
8. Włókniarz Konstantynów – Stanisław Piegat.

Warto organizować takie turnieje. To doskonała okazja, by rozwijać piłkarskie umiejętności dzieci, które są bardzo wspierane nie tylko przez klub, ale również przez rodziców. Wykorzystujemy możliwości korzystania z nowej hali sportowej, w której można rozgrywać takie zawody. Wszystko dla naszych młodych zawodników – zaznacza Krzysztof Szabela, koordynator grup młodzieżowych Sokoła Aleksandrów.

W okresie zimowym klub przy współpracy ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego w Aleksandrowie, będzie organizować turnieje halowe dla różnych roczników. Najbliższy odbędzie się 19 listopada dla roczników 2014 i 2015.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *