Sztab szkoleniowy gotowy na pierwszy trening

W poniedziałek piłkarze Sokoła Aleksandrów rozpoczną okres przygotowawczy do rundy rewanżowej. Poznaliśmy sztab szkoleniowy.

Przyszedł czas, by po długiej przerwie powrócić do zajęć treningowych. Aleksandrowianie ostatni raz spotkali się w pierwszej połowie grudnia, następnie dostano urlopy. W poniedziałek drużyna przystąpi do przygotowań z nowym szkoleniowcem.

Sztab szkoleniowy został już skompletowany. Asystentem trenera Radosława Koźlika będzie Kamil Kmieć. Trenerem bramkarzy jest Arkadiusz Sima. Przygotowaniem fizycznym będą zajmować się Paweł Zbieżak i Bartłomiej Grąbkowski – informuje Michał Bistuła, dyrektor sportowy klubu.

Ireneusz Przybysz nadal pozostanie na stanowisku kierownika drużyny, Amadeusz Brzosko i Krzysztof Urbański będą nadal dbać o zdrowie piłkarzy. Nowy trener przygotowania fizycznego Paweł Zbieżak trafił do Sokoła wspólnie z pierwszym szkoleniowcem z Boruty Zgierz.

Piłkarze Sokoła w poniedziałek spotkają się na pierwszych zajęciach, a 22 stycznia rozegrają pierwszy mecz sparingowy. To będą długie przygotowania, celem jest utrzymanie drużyny w rozgrywkach III ligi.

PLAN SPARINGÓW

22 stycznia – Widzew II Łódź (Łodzianka godz. 14:00)
26 stycznia – KS Kutno (dom, godz. 18:00)
29 stycznia – Boruta Zgierz (dom, godz. 11:00)
4 lutego – Sokół Kleczew (Byczyna, godz. 18:00)
12 lutego – Zjednoczeni Stryków (dom, godz. 11:00)
13 lutego – LKS Kwiatkowice (dom, 11:00)
19 lutego – Warta Sieradz (wyjazd, 11:00)
20 lutego – Orkan Buczek (dom, 11:00)
26 lutego – Włókniarz Zelów (dom, 11:00)
5 marca – Pelikan Łowicz (1. kolejka rundy wiosennej, dom).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *