Strzelanina w meczu kontrolnym – relacja meczu z KS-em Opatówek

W środę zawodnicy Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki rozegrali kolejny mecz kontrolny w ramach letnich przygotowań. Na boisku Rudy Bugaj rozbili IV-ligowy KS Opatówek 7:1

Mimo porannego treningu i trwającego obozu dochodzeniowego to podopieczni Sławomira Majak byli od pierwszych minut stroną przeważającą i z każdą akcję coraz bardziej przybliżali się do zdobycia bramki. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się nowy napastnik Sokoła Dawid Cempa, który bez trudu wykorzystał rzut karny. Niedługo potem pewnym uderzeniem z pola karnego popisał się Jakub Rogalski, a jeszcze przed przerwą po indywidualnej akcji, piłkę do siatki posłał Dawid Sarafiński. Tak na prawdę, tylko w miarę dobra postawa golkipera z Opatówka zapobiegła przed utratą kolejnych bramek.

Po zmianie stron, Sokół nie zamierzał odpuszczać i zwalniać tempa. Czwartą bramkę dla aleksandrowian zdobył pewnym uderzeniem z lewej nogi Eryk Krysiak, a kilka minut później, niepewne wyjście bramkarza rywali wykorzystał zawodnik testowany. Mijały kolejne minuty, a naszej drużynie ciągle było mało i kolejny raz futbolówka znalazła się w siatce. Tym razem pewnym strzałem z dystansu popisał się Adrian Kowalski. Ku zaskoczeniu kibiców, goście odpowiedzieli jeszcze bramką honorową, ale kropkę nad “i”, płaskim strzałem postawił w końcówce Kowalski i mecz zakończył się wysokim zwycięstwem 7:1.

W sobotę zielono-biali wybiorą się do Sieradza, gdzie zmierzą się ze spadkowiczem z III ligi, miejscową Wartą. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00.

Sokół KONSPORT Aleksandrów Łódzki – KS Opatówek 7:1 (3:0)

1:0 – Dawid Cempa k.
2:0 – Jakub Rogalski
3:0 – Dawid Sarafiński
4:0 – Eryk Krysiak
5:0 – Zawodnik testowany
6:0 – Adrian Kowalski
6:1 – Zawodnik KS-u
7:1 – Adrian Kowalski

Sokół I połowa: Lemanowicz – Knera, Testowany, Gieraga, Szarpak – Chojecki, Testowany – Rogalski,Sarafiński, Testowany – Cempa

Sokół II połowa: Posiewała – Knera, Testowany, Ślęzak, Testowany – Zieliński, Szymański –  Kowalski, Głowiński, Krysiak – Testowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *