Sokół wygrał z Orkanem. Lepsza pierwsza połowa

Sokół Aleksandrów pokonał Orkan Buczek 3:2 w drugim spotkaniu sparingowym w czasie przygotowań do wiosny.

Piłkarze Sokoła w sobotę zagrali z czwartoligowcem. Przeciwnikiem była dobrze nam znana drużyna, z którą na co dzień rywalizujemy w lidze. Aleksandrowianie wygrali 3:2. Szkoleniowiec Sokoła ocenia, że zdecydowanie lepsza była pierwsza połowa meczu.

Mogę być zadowolony jedynie z pierwszej części spotkania. Jesteśmy drużyną, która straciła najmniej bramek w sezonie i dla nas bardzo ważna jest gra w defensywie. Z Orkanem udało nam się strzelić trzy gole, nie wykorzystaliśmy karnego. Nie możemy tracić bramek po prostych błędach. Nad tym trzeba pracować. W następnym tygodniu będziemy trenować cztery razy i naszą piątą jednostką treningową będzie kolejny sparing, tym razem na wyjeździe z Bronią Radom – zaznacza Radosław Koźlik, trener Sokoła Aleksandrów.

Przygotowania do rundy wiosennej cały czas trwają, niewykluczone, że niebawem do Sokoła dołączy kolejny piłkarz. Musimy jeszcze poczekać na oficjalne sfinalizowanie transferu. Trwają także rozmowy z innymi zawodnikami.

Sokół Aleksandrów – Orkan Buczek 3:2
Bramki dla Sokoła: Wieczorek, Pawlikowski, Pawlak.

Skład I połowa: Rogalewicz – Rzeźniczak, Pawlikowski, Woźniczak, Soucek, Wolinowski, Jończyk, Trenkner, Wieczorek, Dziuba, Jardel.
Skład II połowa: Rogalewicz – Kubiak, Pawlikowski, Woźniczak, Filipiak, Naidyshak, Damazer, Zagajewski, Gmosiński, Pękała, Pawlak .