Sokół wygrał z drużyną z Londynu

Młodzi piłkarze Sokoła Aleksandrów urodzeni w 2013 roku, wzięli udział w Międzynarodowym Turnieju Halowym “Magic Patrimex Cup” w Łęczycy.

W sobotę młodzi zawodnicy Sokoła udali się do Łęczycy, by rozegrać wyżej wspomniany turniej. To była doskonała rywalizacja zespołów z całej Polski. Zagrała również drużyna z Londynu.

Pokonaliśmy Magic Londyn 2-1. Cieszymy się, że mogliśmy zagrać właśnie z taką drużyną. Moi zawodnicy mogli poczuć międzynarodową rywalizację. Rzadko gramy z rywalami z innego kraju. Wygraliśmy po bramkach Kuby Przygody i Jana Zająca – powiedział Paweł Juszczak, trener młodych zawodników.

Na tym etapie rywalizacji wynik nie jest najważniejszy, ale zawsze wygrane powodują uśmiech na twarzy. Natomiast w tym turnieju najważniejsza była dobra zabawa i chęć rywalizacji. Zawody zostały zorganizowane przez Magic Football Academy. Trener Paweł Juszczak ma doświadczenie w turniejach międzynarodowych. Z rocznikiem 1986 rywalizował w Holandii, Austrii czy Francji. Wówczas młodzi zawodnicy mieli okazję między innymi zwiedzić Paryż czy Disneyland. Teraz Panowie po trzydziestce mają miłe wspomnienia, a ich dzieci trenują w barwach Sokoła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *