Sokół wygrał z Ceramiką Opoczno. Były reprezentant Polski zobaczył trzy gole!

Sokół Aleksandrów wygrał z Ceramiką Opoczno 3:0 (1:0) i umocnił pozycję lidera. Mecz obserwował dwukrotny reprezentant Polski i były zawodnik miejscowego klubu.

To był jeden z najciekawszych meczów tej kolejki. Sokół Aleksandrów potwierdził dobrą dyspozycję. Dość szybko zdobył gola, bo już w 12. minucie Michał Wolinowski odnotował celne trafienie. Kolejne dwa gole wpadły w drugiej połowie. Najpierw w 71. minucie podwyższył Wojciech Pawlak, w 90. minucie Jardel Muniz Cruz. Aleksandrowianie mają czteropunktową przewagę.

Po raz kolejny moja drużyna pokazała, że potrafi grać w piłkę. Szybko strzelona bramka nieco ułatwiła grę i potrafiliśmy utrzymać wynik do przerwy. Cieszę się, że w drugiej połowie zdobyliśmy jeszcze dwa gole i co najważniejsze, po raz kolejny zagraliśmy dobrze w defensywie. Nie straciliśmy bramki. Muszę podkreślić, że zawodnicy rezerwowi, którzy pojawili się na boisku dali dobre zmiany, wpłynęły na wygraną. Gramy dalej, cieszymy się ze zwycięstwa, jednak skupiamy się na kolejnym spotkaniu. Jeszcze raz dziękuję drużynie za dobrą postawę – zaznacza Radosław Koźlik, trener Sokoła Aleksandrów.

Sobotnie spotkanie obserwował dwukrotny reprezentant Polski Grzegorz Piechna. Ceramika Opoczno w jego karierze odegrała znaczącą rolę. Były piłkarz w kadrze rozegrał dwa mecze, zdobywając jednego gola.

Ceramika Opoczno – Sokół Aleksandrów 0:3 (0:1)
Bramki: 12. Wolinowski, 71. Pawlak, 90. Jardel Muniz Cruz.

Sokół: Rogalewicz – Kania, Woźniczak, Mamełka, Pawlikowski, Wolinowski, Jończyk (75′ Trenkner), Naidyshak, Dziuba (70′ Pękała), Jardel Muniz Cruz, Pawlak.