Sokół wygrał kolejny sparing. Trener zadowolony z drużyny

W sobotę piłkarze Sokoła Aleksandrów pokonali KS Kutno 3:0 (2:0). To był piąty mecz w czasie okresu przygotowawczego.

Drużyna trenera Radosława Koźlika zagrała z rywalem z Betctris Łódzkiej IV Ligi, który w rundzie wiosennej będzie bronić się przed spadkiem. Aleksandrowianie szybko objęli prowadzenie po bramce Jardela. W 41. minucie Karol Pawlikowski podwyższył. Trzeci gol wpadł na początku drugiej połowy po strzale Dariusza Gmosińskiego. Szkoleniowiec Sokoła jest zadowolony z postawy drużyny.

To prawda, dziś zagraliśmy dobry mecz, cieszę się, że dyktowaliśmy warunki gry. Z takim zamiarem mamy przystąpić do ligowej rywalizacji. Skuteczność jest bardzo ważna, równie ważne jest to, żeby nie tracić goli. Dziś osiągnęliśmy to, co chcieliśmy. Przed nami ostatnie dwa sparingi i nie możemy się doczekać rozgrywek ligowych – zaznacza Radosław Koźlik, trener Sokoła Aleksandrów.

2 marca aleksandrowianie zmierzą się z GKS Ksawerów. Mecz zostanie rozegrany w Uniejowie.

Sokół Aleksandrów – KS Kutno 3:0 (2:0)
Bramki: 12. Jardel, 41. Pawlikowski, 47. Gmosiński.

Sokół: Rogalewicz – Pawlikowski, Mamełka, Woźniczak, Dziuba – Jardel, Chojecki, Wolinowski, Naidyshak, Gmosiński – Pawlak.
Zagrali również: Sima, Wieczorek, Pękała, Filipiak, Bierżyński, Rzeźniczak.