Sokół współpracuje z fundacją “Futbol Elite”

Młodzi piłkarze Sokoła Aleksandrów w najbliższym czasie przejdą testy motoryczne, by sprawdzić ich poziom wytrenowania. Sokół współpracuje z fundacją Futbol Elite.

Od dwóch tygodni nasi zawodnicy mają pierwsze treningi motoryczne w rocznikach 2009-2012 pod okiem trenera Jakuba Wilanowskiego, który jest przedstawicielem Futbol Elite.

Głównym celem treningu były podstawy poruszania się oraz edukacja na temat rozciągania “około-treningowego”, a na zakończenie zajęć młodzi adepci dostali pracę domową. Warto podkreślić, że w przyszłym tygodniu zawodnicy przejdą testy motoryczne w Centrum Treningowym Futbol Elite, co pomoże nam sprawdzić, na jakim są poziomie względem zawodników w całej Polsce. Dodatkowym elementem współpracy Sokoła z Fundacją Futbol Elite jest umowa, dzięki której zawodnicy naszego klubu mogą skorzystać z 50% zniżki na zajęcia z przygotowania motorycznego oraz fizjoterapii – zaznaczył Jakub Wilanowski.

W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy:
strona internetowa :www.futboletelite.pl
Facebook : https://www.facebook.com/FutbolElitePolska
Instagram: https://www.instagram.com/futbolelite.pl/
E-mail: info@futbolelite.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *