Sokół wraca do gry. W środę zagra z KS Kutno

W środę o godz. 15:00 piłkarze Sokoła Aleksandrów zmierzą się na własnym boisku z KS Kutno. Mecz można również obejrzeć w Sokół TV.

Piłkarze Sokoła Aleksandrów po jedenastodniowej przerwie ligowej wracają na boisko. Po ostatniej wyjazdowej porażce z Ursusem Warszawa 1:2, drużyna trenera Damiana Gamusa miała okazję na wyciągnięcie wniosków. Zawodnicy w ostatni weekend pauzowali, co spowodowało nieco dłuższy odpoczynek.

Nasz najbliższy rywal jest w komfortowej sytuacji, zajmuje 7. miejsce z dorobkiem 19. punktów. 9 października KS zremisował bezbramkowo u siebie z naszym ostatnim rywalem – Ursusem Warszawa.

Sokół jest na przedostatnim meczu w tabeli z dorobkiem 7. punktów. Nie jest to najlepsza sytuacja. Może ulec zmianie, jednak trzeba zacząć wygrywać mecze. Najbliższy będzie okazją, by odnotować drugie ligowe zwycięstwo.

JAK WEJŚĆ NA MECZ?

Kibice, którzy mają zamiar pojawić się na obiekcie im. Włodzimierza Smolarka i zobaczyć mecz, będą wpuszczani bramą od ul. Mickiewicza. Jednorazowy bilet wstępu kosztuje 12 zł. Kobiety i dzieci do lat 15 mają wstęp wolny.

CZY MECZ BĘDZIE W SOKÓŁ TV?

Środowe starcie Sokoła Aleksandrów z KS Kutno można obejrzeć w Sokół TV. Link do transmisji zostanie opublikowany na kilkanaście minut przed meczem na oficjalnej stronie facebookowej Sokoła Aleksandrów.

Transmisję znajdziemy również bezpośrednio tutaj -> Sokół Aleksandrów – KS Kutno.