Sokół U-9: Zielono-biali wzięli udział w turnieju w Sieradzu

W niedzielę podopieczni Damiana Ostrowskiego wzięli udział w turnieju w Sieradzu. W zawodach wzięło udział dwadzieścia pięć drużyn. Nasza drużyna uplasowała się w środku stawki na trzynastym miejscu.

Turniej rozgrywany był systemem pięciu grup. W każdej z nich znajdowało się pięć drużyn. Zwycięzcy każdej grupy awansowali do tzw. Ligi Mistrzów, drugie miejsca do Ligi Europy, trzecie do Ekstraklasy, czwarte do I ligi, a piątek do II ligi. Nasz zespół na początku musiał się mierzyć z Wartą Sieradz, Błękitnymi Dmosin, Stalą Niewiadów oraz Olimpią Karsznice. Po dwóch zwycięstwach i remisie, za sprawą porażki ze Stalą, zajęliśmy trzecie miejsce. W grupie Ekstraklasowej ugraliśmy zaś pięć punktów, co pozwoliło zająć w ogólnym rozrachunku trzynaste miejsce.

Wyniki Grupa  II:

Stal Niewiadów – Sokół Aleksandrów Łódzki 3:0

Sokół Aleksandrów Łódzki – Olimpia Karsznice 4:1

Warta Sieradz – Sokół Aleksandrów Łódzki 1:1

Sokół Aleksandrów Łódzki – Błękitni Dmosin 3:1

Wyniki Grupa Ekstraklasa:

Sokół Aleksandrów – GOKSIR Lipce Reymontowskie  1:1

LZS Justynów – Sokół Aleksandrów Łódzki 2:2

Sokół Aleksandrów – Talent Burzenin 0:3

Oranje Konin – Sokół Aleksandrów Łódzki 0:3

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *