Sokół U-18: Wygrana w drugim meczu kontrolnym

Swój drugi sparing w zimowym okresie przygotowawczym rozegrali piłkarze Sokoła U-18. Rywalem aleksandrowian był Metalowiec Łódź.

W niedzielnym spotkaniu mogliśmy oglądać troszeczkę inny skład w porównaniu z piątkowym meczem z KAS-em Konstantynów Łódzki. Właśnie z racji tak krótkiego odstępu czasu, trener zielono-białych postanowił dać odpocząć kilku swoim piłkarzom. W pojedynku z łodzianami nie zagrali m.in.: Jakub Horoszkiewicz, Mikołaj Rogowski, Kajetan Goss.

Mecz rozpoczął się od ataków zielono-białych, lecz nie przełożyło się to na zdobycz bramkową. Z minuty na minutę gra jednak się wyrównała i kibice mogli oglądać bardzo ciekawe zawody. Gdy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się remisem, gola zdobyli gracze Sokoła. Po bardzo dobrej akcji trójki: Kamil Murgrabia, Bartosz Przerwa, Mateusz Pawlak, ten ostatni umieścił piłkę w siatce.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zbytnio zmianie, lecz i tym razem bramkę zdobył nasz zespół, a autorem gola ponownie był Pawlak. Nie minęło kilka chwil, a po świetnej akcji Mikołaja Sadowskiego, Pawlaka i Oskara Sowińskiego, piłka ponownie zatrzepotała w siatce. Rywale odpowiedzieli jeszcze za sprawą rzutu karnego, a w samej końcówce meczu, kropkę nad “i” postawił Wojciech Świercz.

Kolejny mecz aleksandrowianie zagrają 10 lutego o godzinie 9:00 z Łódzkim Klubem Sportowym 2002.

Sokół Aleksandrów Łódzki – Metalowiec Łódź 4:1 (1:0)

Bramki dla Sokoła: Mateusz Pawlak 2, Oskar Sowiński, Wojciech Świercz

Sokół: Marszałek – Syguła, Bielecki, Fuss, Stefański – Świercz, Rzeźniczak, Przerwa, Bartosik,Murgrabia – Sadowski.
Grali również: Nowak, Pawlak, Sowiński.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *