Sokół U-18: Raport z przygotowań

Od 30 lipca piłkarze Sokoła Aleksandrów Łódzki z roczników 2001 i 2002 przygotowują się do zbliżającego się sezonu.

Pierwszy tydzień przygotowań drużyny Jakuba Światłowskiego przebiegał bez zakłóceń. Zawodnicy odbyli cztery jednostki treningowe, a mikrocykl został zakończony sparingiem z Czarnymi Smardzew, którzy na co dzień występują w Łódzkiej A Klasie. Po ciężkim tygodniu, zielono-biali ulegli 0:3, ale mimo porażki pozostawili po sobie bardzo pozytywne wrażenie. Wszystkie tezy bramki dla rywali padły po indywidualnych błędach naszych zawodników. Jest jednak jeszcze dużo czasu, aby je naprawić.

Sokół Aleksandrów Łódzki U-18 – Czarni Smardzew 0:3 (0:2)

Skład: Marszałek – Rzeźniczak, Bielecki, Fuss, Rogowski – Podlasiak, Murgrabia, Świercz, Nagadowski, Horoszkiewicz – Pawlak

Grali także: Bienias, Pecyna, Sowiński, Stefański

Drugi tydzień był poświęcony nadal ogólnemu przygotowaniu oraz szlifowaniu rozwiązań taktycznych. Po kolejnym czterotreningowym mikrocyklu, który zakończy się w piątek, nas zespół spotka się w meczu kontrolnym z Polonią Andrzejów. W sobotę zaś, 25-osobowa kadra wyruszy na obóz do Międzyrzecza Podlaskiego. Na miejscu poza ciężkimi treningami, aleksandrowian czekają również mecze sparingowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *