Sokół U-18: Pierwszy sparing zielono-białych

W piątkowym meczu kontrolnym drużyna Sokoła U-18 przegrała z KAS-em Konstantynów Łódzki 2:5

Od początku spotkania to rywale aleksandrowian kontrolowali przebieg spotkania i usilnie próbowali wyjść na prowadzenie. Można jednak powiedzieć, że zderzali się z murem nie do przejścia w postaci obrony młodych zawodników Sokoła. W końcu jednak dopięli swego i po zamieszaniu w polu karnym zdołali umieścić piłkę w siatce, a autorem bramki był Piotr Stelmasiak.

Aleksandrowianie szybko ruszyli do odrabiania strat i w 31. minucie doprowadzili do wyrównania. Świetnym podaniem popisał się Michał Bielecki, a Jakub Horoszkiewicz nie dał szans golkiperowi KAS-u. Pięć minut później ponownie jednak cieszyli się gracze z Konstantynowa, kiedy to piłka po uderzeniu z dystansu Radosława Zielińskiego zatrzepotała w siatce Sokoła.

Druga odsłona rozpoczęła się fatalnie dla naszej drużyny, gdyż kapitalnie zza pola karnego uderzył Adrian Bąkowicz i było 3:1. Niedługo potem Stelmasiak zdobył swoją drugą bramkę, a czwartą dla KAS-u i było już praktycznie pewne, która drużyna wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku.

W 84. minucie aleksandrowianie zmniejszyli jednak straty. Rzutu karnego, co prawda nie wykorzystał Wojciech Świercz, ale do dobitki dopadł Bartosz Przerwa i już się nie pomylił. Gdy wydawało się, że wynik już nie ulegnie zmianie, hat-tricka zanotował jeszcze Stelmasiak, popisując się efektowną podcinką.

Kolejny mecz kontrolny zielono-biali rozegrają w niedzielę, a ich rywalem będzie Metalowiec Łódź.

KAS Konstantynów Łódzki – Sokół Aleksandrów Łódzki 5:2 (2:1)

1:0 – Piotr Stelmasiak 
1:1 – Jakub Horoszkiewicz
2:1 – Radosław Zieliński
3:1 – Adrian Bąkowicz
4:1 – Piotr Stelmasiak
4:2 – Bartosz Przerwa
5:2 – Piotr Stelmasiak

Skład Sokoła: Marszałek – Rogowski, Goss, Nowak, Syguła – Murgrabia, Rzeźniczak, Przerwa, Bielecki, Świercz – Horoszkiewicz

Grali również: Bartosik, Fuss, Stefański, Pecyna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *