Sokół U-16: Wysoka wygrana z Łodzianką

Wysokie zwycięstwo odnieśli w miniony weekend gracze Sokoła Aleksandrów Łódzki z rocznika 2003. Zielono-biali pokonali u siebie Łodziankę 6:0.

Sokół Aleksandrów Łódzki z drużyną Łodzianki mierzył się po raz pierwszy. Spotkanie było dość jednostronne, goście bardzo rzadko zagrażali bramce Zasadzińskiego. W przeciągu całego spotkania stworzyli sobie maksymalnie 3 groźne okazje. Zielono-biali rozpoczęli strzelanie od bardzo dobrej akcji Adamskiego i Strzałki. Po wymianie podań przed polem karnym, ten drugi pokonał bramkarza przyjezdnych. Kolejną bramkę strzela Olejniczak, strzałem w długi róg bramki, piłka odbija się jeszcze od słupka i wpada do siatki. W wybornej formie tego dnia był Oskar Sołtys, który upolował w tym spotkaniu hat tricka. Oskar ma już na swoim koncie 6 trafień i jest najskuteczniejszym zawodnikiem drużyny z Aleksandrowa Łódzkiego. Ostatnie trafienie dołożył Marcin Kowalczyk, który wrócił do drużyny po ciężkim urazie kolana. Sokół po 4 rozegranych meczach zajmuje 2 miejsce w tabeli z dorobkiem 10 pkt. Z uwagi na przełożony mecz z Rożycą ma o jeden mecz mniej od pozostałych drużyn.

Sokół Aleksandrów Łódzki – Łodzianka 6:0 (3:0)

Bramki: Strzałka, Olejniczak, Sołtys x3, Kowalczyk

Skład: Zasadziński – Kołodziejczyk, Urbaniak, Jędrzejczak, Pawełczyk(74’Kowalski) – Lewandowski (60’ Żmudziński), Pietruszka, Strzałka (62’ Kuśmierek), Adamski (70’ Nowakowski), Sołtys – Olejniczak (41’ Kowalczyk)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *