Sokół U-16: Wygrana w turnieju w Pabianicach

Na inaugurację ligi, zawodnicy Sokoła Aleksandrów Łódzki z rocznika 2003 muszą jeszcze poczekać. Podopieczni Tomasza Czerepińskiego nie zamierzali jednak próżnować i wybrali się na turniej do Pabianic.

Pierwszym rywalem zielono-białych miała być drużyna PTC Pabianice. To spotkanie zostało przełożone jednak na 12 września. Nie przeszkodziło to jednak obu ekipom, aby spotkać się ze sobą w ramach turnieju organizowanego przez inny klub z Pabianic, a mianowicie Włókniarza. W zawodach wzięły udział cztery zespoły (Sokół, PTC, Włókniarz I, Włókniarz II). Były one rozgrywane w systemie każdy z każdym, a spotkania trwały 2 x 20 minut. Aleksandrowianie nie pozostawili żadnych złudzeń rywalom, wygrywając wszystkie mecze. Najlepszym strzelcem okazał się również zawodnik naszej drużyny Oskar Sołtys, który zdobył pięć bramek.

W przyszłą sobotę, zielono-biali rozegrają pierwszy mecz ligowy w ramach 2. kolejki rozgrywek Junior Młodszy. Sokół na wyjeździe zmierzy się z WNS Szkoła Gortata (była Łódzka Akademia Futbolu).

Wyniki turnieju:

Sokół – PTC 1:0 (Nowakowski)
Włókniarz I – Włókniarz II 2:3
PTC – Włókniarz II 0:0
Sokół – Włókniarz I 5:1 (Sołtys x3, Lewandowski, Olejniczak)
Sokół – Włókniarz II 2:0 (Sołtys x2)
Włókniarz I – PTC 2:2

Skład: Jędrzejczak, Pawełczyk, Urbaniak, Turajczyk, Dalecki, Sołtys, Lewandowski, Adamski, Strzałka, Żmudziński, Olejniczak, Kuśmierek, Szałek, Nowakowski, Kowalski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *