Sokół U-15: Zwycięstwo w Pabianicach

We wtorek kolejne zawody rozegrali zawodnicy Sokoła 2005, którzy mierzyli się z Włókniarzem Pabianice.

Pierwsza połowa meczu to lekka przewaga Sokoła z dogodnymi sytuacjami Brauera, Olejniczaka i Pawełczyka. Sokół grał wolno niedokładnie i nieskutecznie. Na szczęście rywale też nie tworzyli większego zagrożenia pod bramką golkipera aleksandrowian. Do przerwy było 0:0.

W drugiej połowie, zielono-biali zaczęli konstuować coraz śmielsze akcje. W 57. minucie w polu karnym faulowany został Adamski i sędzia podyktował rzut karny. Jedenastkę na bramkę zamienił Strzałka. Chwilę poźniej po podaniu własnie Strzałki, sam na sam z bramkarzem wyszedł Olejniczak i ustalił wynik meczu na 2:0.

W najbliższą niedzielę Sokół podejmie Milan Scuola Calcio Łódź o godzinie 13:00 na Rudzie Bugaj.

MUKS Włókniarz Pabianice – Sokół Aleksandrów Łódzki 0:2 (0:0)

Bramki: Krzysztof Strzałka, Szymon Olejniczak

Skład: Zasadziński – Kołodziejczyk, Urbaniak, Kowalczyk, Lewandowski – Olejniczak, Strzałka, Jędrzejczak, Kuśmierek, Pawełczyk – Brauer
grali także: Adamski, Krawczyk, Pietruszka, Stasiak, Napiórkowski, Kowalski