Sokół U-15: Zielono-biali zagrali na piątkę

Po dwóch porażkach z rzędu Sokół chciał przełamać niemoc w niedzielnym meczu z PTC Pabianice.

Gospodarze wyszli na to spotkanie w pełni skoncentrowani,  co było widoczne już od pierwszej minuty gry. Z pewnością był to bardzo udany mecz stopera Piotra Urbaniaka. W 7. minucie meczu, po faulu rywala wykonał rzut wolny, a piłka po strzale z ponad dwudziestu metrów odbiła się od słupka i wpadła do siatki. Kwadrans później, po rzucie rożnym wykonywanym przez Wojciecha Kuśmierka, ponownie Urbaniak wpakował piłkę do siatki. Tuż przed końcem pierwszej połowy, składną akcję przeprowadził jeszcze Kuśmierek i Szymon Olejniczak, a ten drugi ustalił wynik do przerwy.

W drugiej połowie, obraz gry zbytnio się nie zmienił. W 41. minucie, z boku boiska piłkę odebrał Paweł Turajczyk, wpadł w pole karne i dograł do Olejniczaka, który zdobył gola na 4:0. Kropkę nad “i” postawił jeszcze Urbaniak, który ponownie z rzutu wolnego zdobył bramkę numer 5. Po sześciu kolejkach, Sokół zgromadził dwanaście punktów i zajmuje szóste miejsce w tabeli.

Sokół Aleksandrów Łódzki – PTC Pabianice 5:0 (3:0)

Bramki dla Sokoła: Urbaniak 3, Olejniczak 2

Skład: Zasadziński – Kołodziejczyk, Urbaniak, Kowalczyk, Pietruszka – Turajczyk, Strzałka, Adamski, Pawełczyk – Kuśmierek, Olejniczak

Grali także: Kowalski, Wiewiórski, Gralak, Krawczyk, Jędrzejczak, Żmudziński