Sokół U-15: Wysokie zwycięstwo zielono-białych

Piłkarze Sokoła Aleksandrów Łódzki z rocznika 2003 zmierzyli się w weekend z rówieśnikami Boruty Zgierz. Mecz był rozgrywany w ramach rozgrywek Ligi Trampkarz C1.

Piłkarze z Aleksandrowa Łódzkiego od początku kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń. Na bramkę musieli czekać jednak do 20. minuty, kiedy sytuację sam na sam z bramkarzem wykorzystał Jakub Brauer. Goście próbowali wyrównać jeszcze przed przerwą, ale dobrze w bramce spisywał się golkiper Sokoła.

Po przerwie, podopieczni Tomasza Czerepińskiego całkowicie zdominowali rywali, zdobywając jeszcze trzy bramki. Najpierw po rzutach rożnych, kiedy po dośrodkowaniach Bartosza Lewandowskiego, piłkę do siatki pakowali Piotr Urbaniak oraz Marcin Kowalczyk. Potem zaś, po wrzucie z autu, okazję wykorzystał Marcel Adamski i ustalił wynik meczu na 4:0.

Sokół Aleksandrów Łódzki – Boruta Zgierz 4:0 (1:0)

Bramki dla Sokoła: Brauer, ,Urbaniak, Kowalczyk, Adamski

Skład Sokoła: Zasadziński – Kołozdiejczyk, Urbaniak, Kowalczyk, Lewandowski – Turajczyk, Jędrzejczak, Strzałka, Brauer, Pawełczyk, Olejniczak

Grali również: Kuśmierek, Adamski, Pietruszka, Krawczyk, Wiewiórski