Sokół U-15: Wysoka wygrana zielono-białych

W sobotę kolejne spotkanie rozgrywali zawodnicy Sokoła z rocznika 2002. Bez trudu pokonali LZS Justynów 6:1.

Sokół od początku spotkania był stroną przeważającą i bardzo szybko zdobył bramkę, którą zdobył Łukasz Bułaciński. Do przerwy zielono-biali dorzucili jeszcze cztery trafienia, a jej autorami byli Kajetan Goss, Olek Lewandowski, Łukasz Nagadowski i Bartek Grabarczyk.

Po przerwie mecz stał już na trochę równiejszym poziomie. Graczom LZS Justynów udało się nawet strzelić bramkę. Jedno trafienie zanotował jeszcze Goss, a mecz zakończył się zwycięstwem aleksandrowian 6:1.

LZS Justynów – Sokół Aleksandrów Łódzki 1:6 (0:5)

Skład Sokoła: Zasadziński – Krajewski (40.Staniszewski), Goss, Piwowarczyk, Lewandowski, Rzeźniczak, Nagadowski, Bińkowski, Grabarczyk (50.Idczak), Zawiśniewski (50.Klasura), Bułaciński (50.Dobrowolski)