Sokół U-15: Skromna porażka zielono-białych

Po trzech zwycięstwach z rzędu na Sokoły spadł zimny prysznic. Niżej notowana drużyna z Piątkowiska sprawiła niespodziankę i pokonała zielono-białych 1:0.

Pierwsza połowa to dominacja gospodarzy, którzy częściej utrzymywali się przy piłce i tworzyli składniejsze akcje. Brakowało w większości z nich ostatniego podania otwierającego drogę do bramki i ostatecznie do przerwy obie ekipy schodziły, remisując 0:0.

W drugiej odsłonie zaś, gra nieco się wyrównała i do głosu zaczęli dochodzić goście. W jednej z akcji, na rajd prawą stroną zdecydował się zawodnik Orła i uderzył piłkę z ostrego kąta w lewy górny róg bramki Zasadzińskiego. Piłka wylądowała w okienku i to goście objęli prowadzenie którego nie oddali już do końca meczu.

Tomasz Czerepiński: Mimo porażki jestem zadowolony z chłopaków. Szczególnie w pierwszej połowie. Jedyne czego zabrakło to wykończenia choć jednej dogodnej sytuacji. Jeżeli nie strzela się gola przy dużej liczbie akcji podbramkowych, to zwykle obraca się to później przeciwko zespołowi. Szkoda straconych punktów, ale nie poddajemy się i walczymy dalej.

Sokół Aleksandrów Łódzki – Orzeł Piątkowisko 0:1 (0:0)

Skład: Zasadziński – Kołodziejczyk, Urbaniak, Kowalczyk, Lewandowski – Turajczyk, Strzałka, Brauer, Kuśmierek, Pawełczyk – Adamski

Grali także: Pietruszka, Napiórkowski, Żmudziński