Sokół U-15: Kolejne zwycięstwo zielono-białych

W niedzielę kolejne zawody rozgrywali zawodnicy Sokoła z rocznika 2002. Podopieczni Arkadiusza Simy zmierzyli się tym razem z MUKS Akademia Tuszyn.

Mecz bardzo rozpoczął się dla naszego zespołu. Już w piątej minucie, piłkę w pole karne dośrodkował Łukasz Nagadowski, a zagranie wykorzystał Łukasz Bułaciński i celnym strzałem pokonał bramkarza rywali. Kwadrans później było już 2:0. Faulowany przed polem karnym był Bułaciński, do rzutu wolnego podszedł Nagadowski i podwyższył prowadzenie. Na przerwę Sokół schodził zatem z dwubramkowym prowadzeniem.

W drugiej połowie aleksandrowianie kontrolowali przebieg spotkania i zdołali jeszcze dorzucić jedno trafienie. Na przelobowanie bramkarza zdecydował się Kacper Gieraga i ustalił wynik spotkania na 3:0 dla podopiecznych Arkadiusza Simy.

MUKS Akademia Tuszyn – Sokół Aleksandrów Łódzki 0:3 (0:2)

0:1 – Bułacińkski 5′
0:2 – Nagadowski 20′
0:3 – Gieraga 70′

Skład Sokoła: Zasadziński – Piwowarczyk, Staniszewski, Krajewski, Goss (63′ Dobrowolski), Rzeźniczak, Nagadowski, Zawiśniewski (36′ Grabarczyk, 65′ Drab), Klasura (45′ Sztekmiller), Bińkowski (55′ Idczak), Bułaciński (50′ Gieraga)