Sokół U-15: Kolejne zwycięstwo na wiosnę

Swoje siódme zwycięstwo wiosną odnieśli w weekend zawodnicy z rocznika 2003. Tym razem pokonali PTC Pabianic 2:1.

Sokoły na mecz z PTC Pabianice pojechali jako niepokonana drużyna na wiosnę. Mecz wbrew pozorom nie był z tych łatwych z uwagi na to, że drużyna z Pabianic wiosną odnosiła całkiem niezłe wyniki. Niestety murawa w Pabianicach nie należała do najlepszych (długa trawa oraz chwasty). Boisko nie ułatwiało płynnej gry.

Pierwsza połowa to liczne ataki zielono-białych i kontry zespołu z Pabianic. Niestety nie obejrzeliśmy w tym okresie goli. W drugiej odsłonie, Sokół atakował równie śmiało. Niestety w jednej z sytuacji gospodarze wywalczyli rzut wolny. Strzał zawodnika z Pabianic odbił Urbaniak, tak niefortunnie, że ta przelobowała Zasadzińskiego. Gospodarze objęli prowadzenie.

To mocno podrażniło gości z Aleksandrowa, którzy z pewnością nie zasługiwali na porażkę. Trener postanowił przesunąć do przodu Urbaniaka co przyniosło dobry skutek. Urbaniak po indywidualnej akcji oddał strzał i pokonał bramkarza PTC. W końcówce meczu dużą przewagę Sokoła potwierdził strzałem głową Sołtys po idealnym dośrodkowaniu Olejniczaka. Wynik 2:1 pozostał do końcowego gwizdka, a Sokoły mogły unieść ręce w geście radości.

PTC Pabianice – Sokół Aleksandrów Łódzki 1:2 (0:0)

Bramki: Urbaniak 60′, Sołtys 72′

Skład: Zasadziński – Kołodziejczyk (15′ Gralak), Urbaniak, Jędrzejczak, Pawełczyk – Lewandowski, Sołtys (78 Kuśmierek), Strzałka (78 Kowalski), Pietruszka – Adamski, Olejniczak

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *