Sokół U-15: Jeden gol, drugi gol, trzeci leci

Kolejne zawody rozegrali w sobotę zawodnicy Sokoła z rocznika 2002. Mecz odbył się na rudzie Bugaj, a rywalem zielono-białych była drużyna Sport Perfect.

Pierwsza połowa nie przyniosła za wiele okazji podbramkowych, a obie drużyny głównie operowały piłką w środkowej strefie boiska. Dopiero tuż przed przerwą padła pierwsza bramka dla naszej drużyny. W dużym zamieszaniu w polu karnym po rozegraniu rzutu rożnego, poradził sobie Dawid Piwowarczyk i umieścił piłkę w siatce. Na przerwę schodziliśmy zatem ze skromnym jednobramkowym prowadzeniem.

Po wznowieniu gry optyczną przewagę zyskali zielono-biali, lecz to rywale stworzyli sobie stuprocentową okazję. Jeden z zawodników Sportu wyszedł sam na sam z Michałem Pawłowskim, lecz ten nie dał się pokonać. Niewykorzystana sytuacja szybko się zemściła. Na 2:0 wynik podwyższył Piotr Staniszewski, a następnie bramkę zdobył jeszcze Bartek Dobrowolski, stawiając tym samym kropkę nad “i”.

Cała drużyna włożyła w ten mecz bardzo wiele sił i za to należą im się wielkie brawa. Szczególnie trzeba również pochwalić bramkarza, dla którego sobotni mecz był debiutem w klubie oraz na dużym boisku.

Sport Perfect – Sokół Aleksandrów Łódzki 0:3 (0:1)

Bramki: Piwowarczyk, Staniszewski, Dobrowolski

Skład Sokoła: Pawłowski – Krajewski, Piwowarczyk, Goss (36′ Staniszewski), Lewandowski, Zawiśniewski (36′ Klasura), Nagadowski, (65′ Drab), Rzeźniczak (55′ Szekmiller), Grabarczyk (45′ Idczak), Bińkowski (45′ Dobrowoslki), Bułaciński (36′ Gieraga)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *