Sokół U-14: Porażka w meczu na szczycie

W sobotę podopieczni Tomasza Czerepińskiego z rocznika 2003 rozegrali arcyważny ważne spotkanie w ramach rozgrywek łódzkiej klasy C2 Trampkarz gr. II. Rywalem zielono-białych był lider tabeli – Termy Ner Poddębice.

Potyczka z zespołem z Poddębic była idealną okazją na to, aby podgonić rywali w ligowej tabeli. Wicelider z Aleksandrowa Łódzkiego przed sobotnim spotkaniem miał pięć punktów straty do swoich rywali. Podopiecznych Tomasza Czerepińskiego interesowało zatem tylko zwycięstwo. Podobnie zresztą jak przeciwników, którzy chcieli odegrać się za jedyną porażkę w tym sezonie, która miała miejsce właśnie w meczu z naszą ekipą. Aleksandrowianie wygrali wtedy 3:1.

Żadna ze stron nie chciała się za bardzo otworzyć, a dodatkowo świetnie spisywały się bloki obronne zarówno jednej, jak i drugiej drużyny. Zaowocowało to tym, że sytuacje bramkowe były stwarzane przede wszystkim za sprawą stałych fragmentów gry. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

Drugą połowę świetnie rozpoczęli nasi rywale. Dogranie w pole karne wykorzystał Jakub Gzyl i wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Ten gol bardzo podrażnił zawodników zielono-białych, którzy heroicznie walczyli do ostatnich minut o wywalczenie chociażby remisu. Tym razem zabrakło też trochę szczęścia. W końcówce w poprzeczkę trafił Mateusz Jędrzejczak, a kilka chwil później uderzenie Szymona Olejniczaka z trudem wybronił bramkarza Neru. Futbolówka krążyła po tej interwencji jeszcze w okolicy linii bramkowej i w ostatniej chwili wybił ją defensor gości.

Sokół Aleksandrów Łódzki – Termy Ner Poddębice 0:1 (0:0)

0:1 – Jakub Gzyl 40

Sokół: Zasadzinski- Lewandowski, Kowalczyk, Urbaniak, Turajczyk- Szubert, Brauer, Strzałka, Jędrzejczak, Pawełczyk – Olejniczak

Grali także: Bochenek, Krawczyk , Napiórkowski, Żmudziński, Pietruszka, Kowalski, Kuśmierek

Termy Ner: Pięgot – Owczarek, Misztal, Mańka, Bączyk – Wawrzyniak, Cieślikowski, Krysiak, Kacprowski – Gzyl, M. Warpas

Grali także: J. Warpas, Matczak, Wasilewski, Otto, Kubiak, Kaczmarek, Kacprzak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *