Sokół U-13: Zielono-biali na fali

Mijający już wrzesień pełny był zmagań ligowych dla drużyn Sokoła z rocznika 2006 podopiecznych trenerów Tomasza Bogdańskiego i Artura Martyki.

W grupie IV ligi młodzików D1 zielono – biali po wysokim zwycięstwie na Włókniarzem Konstantynów w I kolejce zawiesili sobie wysoko poprzeczkę, a jednocześnie dali znać innym drużynom z ligi, o jakie cele będą w tym sezonie walczyć.

W II kolejce aleksandrowianie pojechali do Poddębic, gdzie pokrzyżować ich plany chciał NER. Po zaciętym meczu jednak to Nasi chłopcy wracali z kompletem punktów po skromnym, ale zasłużonym zwycięstwie 1 : 0. W ten sam weekend drużyna Sokoła występująca w grupie III podejmowała na własnym boisku LKS Witoniankę. Gospodarze nie byli gościnni i odprawili przyjezdnych po pewnym zwycięstwie 11 : 1.

III kolejkę tym razem wychowankowie Bogdańskiego i Martyki rozpoczęli już w piątek 14.09.2018 meczem w grupie IV. Wybrali się tego dnia do Grabowa, a tam czekała na chłopców drużyna Victorii. Zespół ewidentnie został stworzony od niedawna, co było widać na boisku, dlatego z pełną odpowiedzialnością można stwierdzić, że chłopcy z Aleksandrowa pewnie lecz skromnie zwyciężyli, bo tylko 6 : 0. Następnego dnia druga grupa Sokoła przyjęła do na swoim boisku łódzki Kolejarz. Tutaj gospodarze nie pozostawili już żadnych złudzeń przeciwnikowi i wysłali go do domu z bagażem 12 goli, nie dając przy tym strzelić ani jednego.

W ubiegłą sobotę po raz kolejny drużyna z grupy III miała pauzę, natomiast w drugiej grupie „meczem kolejki” było niewątpliwie spotkanie w Ozorkowie, gdzie siedzący na fotelu lidera Sokół podejmował z tą samą ilością punktów Bzurę. Kibice na pewno wychodzili ze stadionu zadowoleni z widowiska, ponieważ mecz trzymał w napięciu do ostatniej minuty. Ostatecznie jednak to Sokół Aleksandrów po zwycięstwie 2 : 1, utrzymał fotel lidera i odskoczył Bzurze o 3 punkty w tabeli.

Podsumowując zmagania młodzików po IV kolejce ligowej, Sokół grający w III grupie, po rozegraniu zaledwie dwóch meczów zajmuje 3 miejsce mając na koncie 6 punktów, strzelonych 17 goli i 1 straconego. Drugi zespół zaś po rozegraniu 4 spotkań w grupie IV prowadzi w tabeli z kompletem 12 punktów i bramkami 22 strzelonych i 1 straconej.

W najbliższy weekend odbędą się następujące mecze:

Sobota 29.09. – Sokół Aleksandrów – Więcej Niż Sport II ( D1 Gr. IV )

Niedziela 30.09. – Świnice Warckie – Sokół Aleksandrów ( D1 Gr. III )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *